DGNEWS.EU

Димитровград победи „Берое” в отложен мач

Apr 19
09:54 2019

Отборът на ФК „Димитровград 1947” набор 2006 надви „Берое” Ст. Загора с 2:1 в отложен мач. Срещата се игра в сряда на димитровградския стадион „Раковски”. Гостите поведоха с 1:0 в първото полувреме, но момчетата на треньора Деян Динев се  мобилизираха и изравниха.

През втората част футболните надежди на Димитровград показа много добра игра на терена и обърнаха мача в своя полза с второ точно попадение. Като голмайстори в срещата за синьо-жълтите се разписаха Кристиян Петков и Михаил Койнарски.

До момента отборът няма загуба през втория сезон от първенството. Утре съставите набор 2005 и 2006 година ще играят в Гълъбово срещу местния „Ботев”. Срещите ще се проведат на тамошния стадион от 10 и от 12 часа.