DGNEWS.EU

„Раковски” приема ЦСКА в първа среща от плейофите

Mar 13
11:00 2019

Женският тим по волейбол „Раковски“ излиза за победа срещу ЦСКА тази вечер. Първата среща от четвъртфиналните плейофи в националната лига започва 17:00 часа в димитровградската спортна зала „Младост“.

След победата в Стара Загора срещу „Берое“ с 3:2, момичетата на треньора Габриела Айшинова са сериозно мобилизирани да надвият армейките. В трита кръга на плейофите се играе до две победи от три мача.

Вторият двубой ще се играе в събота в София. Ако се наложи трети сблъсък, той ще е на 19 март в Димитровград. Предимство в домакинствата има „Раковски“, защото измести ЦСКА от четвъртото място в класирането.

Междувременно девойките старша възраст на „Раковски“ изиграха срещите си от пролетния турнир в регион „Странджа”. Със 7 победи и 2 загуби димитровградчанки се класират за зони. Срещите са следващата събота и неделя.