Димитровград победи Хасково в последната си контрола

Голмайсторът на срещата Цветомир Матев.
Aug 04
21:00 2018

Отборът на Димитровград надигра АФК Хасково с минималното 1:0 в последната си контрола преди началото на новото първенство в Югоизточната трета лига. Единственото попадение за домакините отбеляза Цветомир Матев още през първото полувреме.

Синьо-жълтите изпуснаха още няколко добри голови положения до почивката, но не успяха да ги реализират. "Доволен съм от показаното през първото полувреме. През второто направих много смени и гостите поизравниха играта", коментира след двубоя треньорът на Димитровград Жеко Йорданов.

Синьо-жълтите изиграха четири контроли, в които постигнаха една победа, две загуби и едно равенство с Розова долина - 2:2. Димитровградчани ще изиграят точно срещу казанлъчани първия си домакински мач от новия шампионат. Двубоят е на 18 август, а седмица по-рано, в първия кръг, димитровградчани ще гостуват на Асеновец (Асеновград).

До петък клубът ще има възможност да картотекира още нови футболисти. Възможно е да бъдат привлечени поне още две нови попълнения.