DGNEWS.EU

Димитровград наниза три гола за три минути

Apr 05
20:36 2018

Футболистите на постигнаха уникален резултат. Те отбелязаха три гола във вратата на гостите от Гигант (Съединение) за 180 секунди. Първото полувреме приключва при нулев резултата. Второто обаче започва с гол още в 45-ата минута. Попадението отбелязва Недялко Хубенов. 60 секунди по-късно във вратата на "гигантите" се разписва и Антон Колев. Една минута след него в мрежата на гостите топката оплита Райко Руменов.

Така съвсем за кратко синьо-жълтите оформят класическото 3:0, макар че публиката очакваше още голове. Мачът се игра днес, за да могат футболистите да се приберат по домовете си за великденските празници. Следващият мач на димитровградчани е на 14 април. Те отново са домакини, като ще посрещнат на стадион "Миньор" футболистите на Верея.