DGNEWS.EU

18 медала спечелиха младите борци на Димитровград

Dec 19
10:12 2017

18 медала спечелиха младите борци на Димитровград в два международни турнира в турските градове Муданя и Гьонен. Състезанията се проведоха от 14 до 17 декември, и за димитровградските борци те са отличен завършек на една успешна година.

И десетимата състезатели на СКБ „Димитровград” завоюваха медали. При момчетата отличия завоюваха вицеевропейският шампион Рухан Расим, Никола Нейчев /60 кг/, Георги Иванов /92 кг/, Кристиян Димов /80 кг/, Божидар Динев /65 и 68 кг./, Александър Тулба /62 кг./ и Исмаил Айваз /75 кг./ и Денис Наим /38 кг./

Сребро в Гьонен спечели Владимир Мандалов /30кг./, а бронзов Делян Господинов  /75 кг./. И на двата турнира отборът на Димитровград спечели второ място в отборните класирания след домакините и пред отборите на Молдова, Узбекистан и др.