DGNEWS.EU

В драматичен сблъсък “Раковски” отстъпи на “Берое”

Dec 02
08:47 2017

Женският тип по волейбол на Димитровград - “Раковски” не успя да постигне победа над “Берое” в последния мач от полусезона. Синьо-жълтите отстъпиха като домакини с 0:3, а спорни съдийски решения белязаха играта.

Първият гейм „Раковски” загуби с 20:25, а заралийки показаха силна игра във втория гейм (25:14). Третият гейм се оказа най-оспорван и след драматичен сблъсък и той приключи с резултат 28:30 за „Берое”. В класирането "Раковски" е на пето място с актив от 7 точки. Първи са "Марица" Пловдив с 14 т.

Междувременно в регионалния турнир за момичета до 17 г. момичетата на „Раковски” постигнаха класически победи с 3:0 над “Берое 2016” и “Тунджа” (Ямбол). В надпреварата са още “Арда” (Кърджали), “Ропотамо” (Приморско) и “Бургас 2007”.