DGNEWS.EU

Деца изработиха 182 коледни камбанки в Димитровград. Ясни са победителите.

Деца изработиха 182 коледни камбанки в Димитровград. Ясни са победителите.
Dec 05
12:12 2019

182 коледни камбанки изработиха 177 димитровградски деца в общинския коледен конкурс за детско творчество "Моята Коледна камбанка". Конкурсът б организиран от Община Димитровград и Детския и младежки център. Тази година в надпреварата за детско творчество  най-активни бяха децата от детска градина „Слънце” и ОУ "Ал. Константинов”.

Официалното награждаване ще се състои на 10 декември в зала "Гросето" от 18 ч. Творби може да разгледате тук

Ето и победителите в различните категории, определени от журито:


Първа възрастова група – до 7 години
Първо място
Мария Петкова – ДГ „Райна Княгиня” – 2 група.
Пламена Костова – ДГ „ Слънце” – 3 група.
Кристина Добрева – ДГ „Звънче” – 4 група.
Яни Иванов- ДГ,,Слънце”- 4 група 


Второ място
Златина Атанасова - ДГ „Слънце” – 2 група.
Катерина Райчева-  ПГ ОУ „Христо Ботев” 
Вивиан Желева – ДГ „Радост” – 4 група.
Ива Апостолова – ДГ „Слънце” – 4 група.
Владимир Георгиев - ДГ „Райна Княгиня” – 2 група.


Трето място
Мелих Мюмюн - ДГ „Слънце” – 4 група.
Никол Димитрова – ЦДГ „Пролет” – 4 група.
Стамет Велчев - ПГ към ОУ „Христо Ботев” 
Владимир Георгиев – ДГ „Райна Княгиня” – 2 група.


Поощрителни награди:

Мария Латева - ДГ „Райна Княгиня” – 4 група.
Яница Манчева - ПГ към ОУ „Христо Ботев” 
Мария Кирчева – ПГ към ОУ,,Христо Ботев” 

Втора възрастова група  - от I до IV клас

Първо място
Габриела Ангелова – ОУ „Алеко Константинов” 2 клас.
Вероника Трифонова - ОУ „Алеко Константиов” 3 клас.
Дарияна Милкова -  СУ ,,Любен Каравелов” 3 клас.
Тихомира Чакърова -  ОУ „ХристоБотев” 1 клас.
Димитър Тумбалов - ОУ „Алеко Константинов”  3 клас.
Тиана Хубенова - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Ивайло Попов- ОУ,,Алеко Константинов” 3 клас.
Петя Димова-  ОУ „Д. Н. Матевски” 3 клас.
Янислав Пиронков -  ОУ „Пенчо Славейков” 3 клас.
Максим Николов - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Елена Апостолова - ОУ „Васил Левски” 3 клас.

Второ място
Ема Миронова -  ОУ „Пенчо Славейков” 4 клас.
Магдалина Узунова - ОУ „Алеко Константинов” 4 клас.
Емилия Димитрова – ОУ „Васил Левски” 3 клас.
Борис Станков -  СУ Любен Каравелов” 4 клас.
Тинка Цонкова - ОУ „Васил Левски” 3 клас.
Теодора Георгиева - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Елена Златева-  ОУ „Д. Н. Матевски” 3 клас. 
Ваня Проданова - ОУ „Д. Н. Матевски” 3 клас. 
Ани Янкова – ОУ „Христо Ботев” –  1 клас. 
Габриела Христова -  ОУ „Алеко Константинов” 2 клас.
Матей Николаев - ОУ „Алеко Константинов” 2 клас.
Борислав Бонев - ОУ „Алеко Константинов”  4 клас.
Вяра Николова -  ОУ „Пенчо Славейков” 2 клас.

Трето място
Елена Добрева – ОУ,,Алеко Константинов” 1 клас
Божидар Дойчев - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Мартин Ганев - ОУ „Пенчо Славейков” 1 клас.
Стефан Илиев - ОУ „Васил Левски” 3 клас.
Илия Иванов - ОУ „Д. Н. Матевски” 3 клас. 
Илиан Иванов - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Божидар Славов - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Георги Гочев - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Ангел Гиев - ОУ „Алеко Константинов” 4 клас.
Антония Маркова-  ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Анджелина  Иванова - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Ванеса Костадинова - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Пламена Дойчев -  ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.

Поощрителни награди:
Виктория Петева - ОУ „Алеко Константинов” 2 клас.
Ивелина Йорданова - ОУ „Алеко Константинов” 1 клас.
Андрея Манева -  ОУ„Пенчо Славейков” 1 клас.
Алисия Альошева - ОУ „Васил Левски” 3 клас.
Елена Апостолова - ОУ „Васил Левски” 3 клас.
Теодора Стоилова - СУ Любен Каравелов” 3 клас.
Антоанета Стефанова - ОУ „Д. Н. Матевски” 3 клас. 
Галатея Кирева - ОУ „Алеко Константинов” 3 клас.
Йордан Желев – ОУ,,Алеко Константинов” 3 клас

Трета възрастова група – от V до VIII клас

Първо място
Габриела Велева – ОУ „Пенчо Славейков 6 клас.
Златко Гешев – ОУ „ Христо Ботев 5 клас.
Катрин Колева – ПМГ „Иван Вазов” 7 клас.
Ивет Иванова – ПЕГ „Иван Богоров” 8 клас.

Второ място
Мария Христова – ОУ „Алеко Константинов” 7 клас
Иван Иванов – ОУ „Васил Левски” – 6 клас.
Мартин Марчев - ОУ „Васил Левски” – 6 клас.
Мелек Исмаил - ОУ „Васил Левски” – 6 клас.
Хранимира Христова - ОУ „ Христо Ботев 6 клас.


Трето място 
Катя Асенова Дамянова -  ОУ „Д. Н. Матевски” 7 клас. 
Гошо Данчев – ОУ „Васил Левски” – 5 клас.
Юлиян Милев Милев – ОУ „П. К. Яворов” 7 клас.
Десислава Радева – СУ „Любен Каравелов” 6 клас.

Поощрителни награди:
Габриела Жекова – ОУ „Алеко Константинов” 5 клас.
Теодор Атанасов - ОУ „Алеко Константинов” 5 клас.
Мадлен Йосифова - ОУ „Алеко Константинов” 5 клас.

Четвърта възрастова група – от IX до XII клас

Първо място
Габриела Иванова – ПМГ „Иван Вазов” 11 клас.
Второ място 
Гергана Господинова – ПГ „Проф. д-р Асен Златаров” 11 клас.
Трето място
Таня Танева - ПГ „Проф. д-р Асен Златаров” 11 клас.

Групови награди:
ДГ „Лилия” – група ясла
ДГ „Лилия” – подготвителна група
Клуб ,,Малки творци”- ОУ,,Алеко Константинов” 2 клас
Клуб ,,Вълшебства”- ОУ,,Алеко Константинов” 3 и 4 клас

0 Коментара

Още новини

Снимка на деня

Анкета

Поносими ли са новите цени на електроенергията от 1 юли за семейния ви бюджет?